| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat coșmar pe care l-ați avut?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Visasem ca eram intr-o intersectie si traversam, toate bune, apoi apare si mama dintr-o data, fara sa se asigure,, a trecut glont un motociclist pe langa ea la milimetru.In vis strigam dupa ea sa fie atenta si nimic. M-am trezit imediat si m-am linistit, am injurat motociclistul ala cateva secunde bune, dar saracul nu avea nicio vina fiind un simplu cosmar, dar visul in sine a fost ciudat.

Am mai visat ca am cazut intr-o groapa cu serpi, chiar cazusem din pat, a fost cu efect special.

| Freya1 a răspuns:

Am avut multe coșmaruri ciudate.
Am avut o perioadă în care frecvent iubitul meu era malefic in visul meu si simteam ca imi e frica de el.Simteam o spaimă ciudată.
Am mai visat tot asa o perioadă lungă de timp ca urcam si coboram niște scări de lemn la o înălțime imensă si un caine ma tot musca si eram foarte stresata.Sau visam frecvent cum au murit niște oameni.
Cel mai nasol cosmar pe care l-am avut o perioadă lungă de timp câteva săptămâni aproape seara de seara a fost ca ma duceam către un tunel cu lumina care se stingea brusc si din întuneric ieșea o femeie oribilă ce țipă la mine iar eu ma puneam jos si ma acopeream.Am scapat de el cand mi-am luat inima în dinți și nu mi-a mai fost frica, m-am uitat la ea si am țipat si eu si a dispărut laughing.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Freya1):

Destul de interesantewinking
Eu am pus o întrebare despre un coșmar pe TPU mai de mult, ăla ar fi coșmarul care m-a marcat. Am mai avut unul între timp, dar cred că nu-i așa interesant!

| Freya1 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Stiu ca ti-am zis sa nu te mai uiti seara la filme de groază pentru ca si alea iti induc in subconștient chestiile astea.M-m gandit si eu la varianta asta cu filmele sau ce faci, sau la ce te gândesti in ziua respectiva.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Freya1):

Cred că i-am dat și fundă acelui răspuns tongue sunt destul de uitucă

| SilentRain a răspuns:

Ziua când am semnat contractul de munca

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

A fost atunci cand am visat ca ma violeaza ea Sara Jay dai pe google images.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva cu vampiri

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Am doua. Unul cand visam ca eram dezbracata pe strada si ma simteam ciudat, iar celalalt incercam de repetate ori sa trec strada, ma taram si nu reuseam, iar masinile veneau spre mine. Si acum mi-l amintesc de fiecare data cand trec pe strada aia. laughing