| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare. Cum sa ii ceri nr unei fete pe care o placi?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

O saluti si ii zici ca o placi si ii ceri numarul dupa ca sa o inviti in oras/ sat etc.

5 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Daca te duci la ea direct spune ca esti nesimtit, daca i-l ceri dupa mai mult tipm spune ca esti pampalau...asa ca cerei-l vum stii tu mai bine.

| Blecky a răspuns:

Trebuie macar 3 zile de vorbit laughing te imprietenesti cu ea si cand iti va spune un secret de al ei sau ceva important pentru ea, atunci poti sa ii ceri numarul cu scuza: "nu imi functioneaza bine netul"

| Ak40 a răspuns (pentru Blecky):

Am vorbit in real mai mult de 3 zile? mi-a spus si ceva important si o sa incerc dar am o singura incercare vineri ca maine se duce peste hotare pe cateva zile cu o chestie si apoi la operatie si nu voi mai putea face asta dar o sa incerc

| AndryDya a răspuns:

Spune.i ca ti.ai pierfut telefonul sau nu stii unde l.ai pus, si o rogi frumos sa te sune, sau sa iti dea tie tlf sa suni pe nr tau ca sa iti dai seama unde e telefonul?

| AndryDya a răspuns:

Spune.i ca ti.ai pierdut telefonul sau nu stii unde l.ai pus, si o rogi frumos sa te sune, sau sa iti dea tie tlf sa suni pe nr tau ca sa iti dai seama unde e?