| MrsEinstein a întrebat:

am o intrebare. Stiti la messenger, cand vrei sa " te pui pe inv " iti apare un mesaj in care te intreaba " daca esti sigur ca vrei sa intrii pe inv" din pacate am dat ok, si mie nu-mi mai apare. Cum il pot pune la loc? FUNDA. XX ( ma refer la acea acsuta, cu mesajul respectiv)

7 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Ai dat available?

| MrsEinstein explică (pentru ana5):

Da! Si cand vreau sa intru pe inv. trebuia sa imi apara un mesaj, unde trebuia sa afirm ca vreau. Si era si un "ok" si din pacate am dezactivat acel mesaj

| ana5 a răspuns (pentru MrsEinstein):

Da stiu ca s mie imi apare acel mesaj.Dar cu ce te deranjeaza ca nu iti mai apare s-a schimbat ceva sau ce?

| MrsEinstein explică (pentru ana5):

Nu, dar totusi "imi lipseste". Stiu, suna ciudat, dar totusi.

| ana5 a răspuns (pentru MrsEinstein):

Nu stiu ce sa zic te-ai obisnuit cu mesagul ila si acum vrei sa fie ca in-nainte, dar nu stiu cum pot sa te ajut.

| MrsEinstein explică (pentru ana5):

Exact, dar multumesc oricum.

| ana5 a răspuns (pentru MrsEinstein):

Nu ai pentru ce, imi pare rau ca nu am putut sa te ajut.