| shadday a întrebat:

am o intrebare, sunt intr-o relatie de 10 luni am avut parola iubitei mele de fb si aseara am intrat pe contul ei. vorbea cu un prieten cunoscut dar. il intreba de cand nu i-a mai spus te iubesc si ca ea il iubeste dar tot o data stergea mesajele, am avut o discutie cu ea in care spune ca e un simplu amic si ca il iubeste ca pe un frate... credeti ca ar putea avea o relatie sau ceva mai mult de o relatie, posibil avenura ceva, a spus ca ma iubeste enorm si ca sunt totul pentru ea si nu vrea sa ma piarda dar nu-s ce sa cred, ati putea sa ma ajutati cu un raspun care sa ma lamureasca cat de cat? va multumesc

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca ii e doar un simplu amic pe care il iubeste, de ce steargea mesajele? Gandeste putin! E clar ca e ceva intre ei. Daca nu avea nimic de ascuns, le lasa. Trebuia sa o intrebi de ce le-a sters.

| shadday explică (pentru Aasdfghj):

Cu scuza de rigoare ca sunt gelos si ma raneste si nu vrea sa ne certam...

| Cloudless a răspuns:

Hmm, iti dau raspunsul cel mai bun, dupa care sterge intrebarea. Cea mai buna solutie e sa pastrezi parola. Daca vezi ca ea va continua cu dulcegariile, ca ii va spune in continuare te iubesc si asa mai departe, tine cont de o vorba: " A shoulder to cry on, becomes a dick to ride on". Cu oleaca de engleza iti dai seama ce inseamna. Nu te lasa amagit de sentimente, cunosc baieti care dupa 7 ani de relatie in pragul casatoriei tipa ia inselat pentru ca unu avea mai multi bani. Stai cu ochii pe ea. Daca o prinzi in flagrant, taiei capul, figurativ vorbind, si las-o cu ochii in soare.

| shadday explică (pentru Cloudless):

Multumesc pentru sfat