| EliozzaYT a întrebat:

Am o mare problema. Sora mea s-a apucat de sofat si faza e ca ea s-a ferit de vecina noastra fiindca si dansa are o scoala de soferi si na erau destul de apropiate ca sa zic asa insa vecina noastra este foarte scumpa.Sora mea acum face cu un intructor care a plecat de la scoala de soferi ai vecinei noastre si care era bineinteles mai ieftin.(sa fiu sincera nu prea stiu dc s-a ascuns). In fine faza e ca vecina noastra ma duce pe mine si pe vreo doi colegi impreuna cu fiul ei la scoala(stam departe de scoala si Bucurestiul e la cativa kilometri de noi si scoala) si chestia e ca am dat-o de gol pe sora-mea fiindca ca m-a intrebat ce face iar eu la cat de naiva sunt in loc sa zic ca sta acasa am zis ca e la condus si m-a intrebat cu cine iar eu am zis cu un instructor iar ea m-a intrabat ce instructor iar eu am raspuns ca nu prea stiu intructorul care a plecat de la ea, atunci dansa s-a suparat ca de ce n-am solicitato etc etc si cand am ajuns acasa i-am spus surorii mele cele intamplate iar ea s-a enervat pe mine ca am bagat-o in incurcatura si nu stie cum sa drege ce am spus eu...Ei bine intrebarea mea este ce as putea spune ca sa se termine cu bine?

2 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Acum e prea târziu să mai spui ceva.

| hitman2014 a răspuns:

Nu prea mai poti spune ceva...