| reduser a întrebat:

Am o mica problema. Fumez de aproximativ 2 saptamani.1) Cum as putea sa ma las?
2) Daca am fumat intr-un spatiu inchis, mirosul de tigara ramane? (adica daca se impregneaza in haine, prosoape etc!)

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

1.Am inteles ca e greu sa te lasi de fumat, simti ca ai nevoie si ca te simti naspa fara, in fine nu mai fumezi si gata sau te apuci de altceva.
2.Da.

1 răspuns:
| reduser explică:

P.S.: La 2, daca aerisesc incaperea respectiva si mirosul de tigara dispare, mirosul (din haine, prosoape-daca se impregneaza) ramane? Poate sa dispara in cateva ore?