| darkone1990 a întrebat:

am o pagina pe facebook si zice sa promovez postarile sau in principiu pagina daca nu promovez adica sa platesc anumita suma nu mai pot primi like la pagina sau postarile mele. funda cel mai bun raspuns. multumesc

Răspuns Câştigător
| betibeti50 a răspuns:

Buna. Si eu am o pagina, iar fanii sunt destul de activi, acum depinde ce postari pui. Eu am poze cu statusuri frumoase, editate de mine si concursuri cu premii in poze editate.Si nu platesc nimic.