| AndreiTudor1 a întrebat:

Salut TPU am o problema cu cosurile puteți sa îmi recomandați o crema pentru cosuri dar sa nu fie asa de scumpă, Si mai am întrebare cerave e bună pentru cosuri Mulțumesc

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Uite o alternativa, ce mananci de obicei? Mananci mult prajit? Daca da, pot aparea cu toate ca folosesti o crema buna, incearca sa reduci prajelile sa vezi diferenta, am avut si pe fata si pe spate, acum nu mai am deloc, nu am renuntat la prajeli din cauza cosurilor, am facut-o cand m-am apucat de sport si un stil de viata sanatos, dar surpriza la pachet, am scapat de cosuri, ia incearca o saptamana si vezi rezultatulwinking

| Intruder19 a răspuns:

Este recomandat sa consulti un dermatolog sa iti recomande o crema buna pentru tenul tau, daca iei 'dupa ureche' o crema e posibil sa iti faca mai rau decat bine.

| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Cele mai bune recomandări de creme ți le poate face doar un medic dermatolog bun. Caută recenzii de medici buni în județul tău, fă-ți o programare și mergi la un consult. Acneea nu se tratează de la sine și nici cu o cremă ci necesită tratament, consistență și o rutină.