| Outspoken19 a întrebat:

AM o problema cu Play Station-ul meu, am ps2, si vreau sa ma joc, conectez consola, fiele de pornire, conexiunile, pornesc ps, totul merge bine, bag tot in priza pana cand trebuie as bag slot-ul cu mufele in televizor, bag corespunzator mufele dar nu intra slot-ul tin sa mentin ca slot-ul are o mica particica indoita. NU E JOCUL DE VINA!

Repede dau FUNDA + VOT

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca televizorul tau nu are euroconector sau gaurile alea galben alb si rosu nu poti face nimic.

| mgtow a răspuns:

Atunci schimbi piesa defecta si comanzi de pe internet alta.