| YooSeungHooSaranhe a întrebat:

Salut TPU,am o problema, la mine calculatorul se stinge, nu are putere sa reproduca video, vreau sa stiu ce sa-i fac,poate sa-l duc sa-l repare cumva, astept raspuns, multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Sa il duci la reparat este o solutie...Procesorul sau sursa poate sa fie cauza.Inainte de asta incearca sa il stergi de praf si alte chestii ce nu isi au locul acolo

| Skarlat a răspuns:

O solutie ar fi aceea spusa si de cosmin sa il stergi de praf...dar eu cred ca ti-s-a dus cullerul de pe procesor, iar procesorul se incalzeste foarte tare si de asta se inchide pc