| Theodora1234 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu calculatorul. Se tot stinge si dureaza foarte mult sa se aprinda inapoi. Niciodata nu s-a mai intamplat, si vreau sa stiu ce problema cauzeaza asta. Poate fi ceva legat de unitate? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BigBen919 a răspuns:

Posibil sa fie de la procesor.Du-te cu el la un service sa il curete.

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Verifica temperatura cu acest program http://www.almico.com/sfdownload.php Curata desktop-ul de praf. Ofera si tu mai multe informatii (cand se opreste, cum se opreste, in ce intervale etc)

| Theodora1234 explică (pentru Andrei7520152):

Pai, ma joc vreo 30-45 de minute dupa care incepe sa se incalzeasca si sa miroasa a ars (insa ventilatorul merge bine) si apoi se stinge si nu se mai aprinde cam 5-10 minute.

| Mjsaka a răspuns:

Pai da, de la unitate pleaca toate problemele. Ii poti schimba windows-ul. Cred ca are virusi, ii poti pune si un antivirus desigur asa am patit si eu cu pc-ul meu. :**