| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.
M-am reintors acasa pentru ca tot anul scolar am fost la bunici si as vrea sa ies pe afara dar practic nu mai cunosc pe nimeni.
Sunt mai timid de fel si imi e rusine sa merg sa ii chem afara.
Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Hei.Pai pur si simplu te duci la ei acasa si ii intrebi:Hei Ionescu, vrei sa mergem sa ne plimbam sau vrei sa mergem in parc sau ma rog, intebi tu ce vrei.Sau daca esti asa de timid, intreaba-i pe retelele de socializare, adica pe Facebook, Whatsapp etc..Nu cred ca sunt chiar atat de rai incat sa te refuze! Bafta! Funda?winking