| Skillisallineed a întrebat:

De cand mi-am luat laptopul cand vorbesc pe skype sau fac video-uri pe youtube mi se aude un bazait, prima oara am crezut ca microfonul e de vina dar mi-am luat altu, casti + microfon si tot asa cu bazait se aude, de la ce sa fie ca in mod clar nu e de la casti sau mic, e de la laptop, va rog ajutati-ma, mersi. FUNDA!

2 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Nu prea te poate ajuta nimeni fiindca cred ca problema este de la placa de sunet a laptopului...

| Skillisallineed explică (pentru MysteryMen):

Si nu mai am ce sa-i fac? Nu prea am situatie financiara de o placa de sunet, de fapt nici nu vreau.