| AndreiTudor1 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, vreau sa vorbesc și eu cu fete dar mi-e rușine, cum pot sa fac sa scap de asta ajutor?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inveti din Youtube tehnici de relationare

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum simți rușinea?

| TudorDD a răspuns:

Man. Greșeala e în felul în care le vezi pe fete. Ce sunt ele? Extratereștrii? Ființe transcendentale? Unicorni? Oameni sunt. Wow. De ce să-ți fie rușine? Da, cu o femeie nu te comporți la fel cum te comporți cu un bărbat, pentru că e mai finuță, delicată, controversată prin însăși natura ei, dar asta nu înseamnă că e vreun Dumnezeu pe pământ. Om e și ea. Vorbește cu fetele cu atenție, bun-simt, calculat, fa-le să se simtă bine în preajma ta prin naturalețea ta și felul în care știi să apreciezi femeia. De sus în jos, îți zic eu!? Mult succes! Înveți doar exersând, iar exersarea presupune și succesuri, dar și greșeli!

| User1234567891234567 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ele gândindu-te ca nu se va întâmpla nimic.
Vorbeste cu ele despre un subiect pe care pe ele le pasionează iar mai apoi ele vor dori sa vorbeasca cu tine.

| burete578 a răspuns:

Inveti romana si vin singure la tine

| Dimi123 a răspuns:

Gandeste te ca daca o sa esuezi o sa capeti experienta si in viitor o sa stii cum sa procedezi, dar trebuie sa incerci, daca nu incerci nu ai cum