| Daniel235 a întrebat:

Am 13 ani si sunt cam foarte timid. Chiar si pe skype cand sunt cu niste baieti daca sunt mai multi parca imi e frica sa scot un sunet. si asta pe skype dar in realitate. Vreau sa scap de asta, sa fiu activ sa ma distrez cu ei dar imi e rusine si parca frica sa vorbesc. Chiar va rog ajutor!

5 răspunsuri:
| Whemilly a răspuns:

Acel sentiment cind in curind faci 18 si pari ca de 13... big grin Am 45 kg 1, 58m big grin Mda...big grin

| Whemilly a răspuns (pentru Whemilly):

Ahahaha,sorry,am gresit postarea :D Aici am vrut sa raspund :D:D
http://www.tpu.ro/......ce-sa-fac/

| Gandhi_Tibi_1989 a răspuns:

Incearca sa te stapanesti si spuneti punctu de vedere in orice, nu ezita sa vorbesti, poate vorbele pe care le spui sunt castigatoare in fata a multora.

| iulia0108 a răspuns:

Si eu sunt la fel.Dar discuta cu ei, vorbeste cu ei, nu au ce sa iti faca.Fi mai curajos.

| miruna555555555555 a răspuns:

In primul rând nu trebuie sa.ti pese ce gândesc ei despre tine. In al dilea rând încearcă sa elimini senzatia de frica. Nu uita! Fi tu însuți si totul o sa fie bine.