| caritas a întrebat:

Salut TPU,am primit o provocare la ora de sport, sa imi fac poza la abdomen si sa o trimit pe chat la cineva. Faza e ca am trimis din greseala acea poza la o fata...Cam ce crede ea? Ca am flirtat? Ca ma laud? Ca pana me?

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Intreab-o.
Nu avem de unde sa stim ce gandeste fata respectiva.
O cunosti? E vecina cu tine? Colega?

Eu daca as primi o astfel de poza, m-as gandi ca a fost trimisa din greseala. Sau nu bag in seama. Nicidecum nu as gandi ca acea fata se lauda! Ce? Eu nu am abdomen? haha Flirt? nee...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede că eşti cocalar.