| Anonymous412 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, pentru ca nu stiu daca am dormit de la ora 17 pana la 22 iar acum nu prea mai pot adormi, se poate sa mi se faca rau maine daca nu dorm? Mentionez ca noaptea trecuta nu am dormit deloc si astazi mi-a fost rau.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ti-a mai fost rau, posibil sa iti fie si maine. Asa se intampla cand iti inversezi programul de somn. Daca nu te ia somnul, macar stai in pat cu ochii inchisi, fara telefon, si asta e tot un fel de odihna.