| Crisstttina a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. nu am dormit toata noaptea ( am avut niste probleme) iar acum simt ca mor straight face dar nu vreau sa dorm. vreun sfat ca sa nu adorm?

Răspuns Câştigător
| Nimeni1996 a răspuns:

Şi uite-aşa, vorbind cu noi p-aici, trece ziua şi-ţi trece şi somnul laughingTrebuie să te ţinem de vorbă laughing

28 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Cafea sau colla

| mada1820 a răspuns:

Mananca multa ciocolata, nu o sa mai poti dormi sub nici-o forma.

| mada1820 a răspuns:

Da cel putin la mine merge, mananac ciocolata si somnul imi dispare.

| Crisstttina explică (pentru mada1820):

Dupa o sa am prea multa energie thinking nu e bine laughing

| mada1820 a răspuns:

Eee alta varianta nu mai imi vine in minte momentan. Pai daca nu vrei sa dormi, nu dormi, doar nu o sa te ia somnul in timp ce faci diferite lucruri...

| Crisstttina explică:

Dus rece?:-ss nee[-x prea mare tortura pentru mine laughing

| Nimeni1996 a răspuns (pentru Crisstttina):

Eu aşa aş face, strângi tare din dinţi şi dai drumul duşului laughing

| Crisstttina explică (pentru Nimeni1996):

Nee [-x ca dupa trebuie sa merg la soare sa ma prajesc si ma ia iar somnu laughing

| Crisstttina explică (pentru Nimeni1996):

Dada laughing tinetima de vorba smug laughing

| Crisstttina explică (pentru Nimeni1996):

Imediat face mami un gratarel si cand simt mirosu imi trece somnu instant happy laughing

| Nimeni1996 a răspuns (pentru Crisstttina):

Mamăăă,taci că-mi faci poftăă laughingVrei să te îngraşi? Ia făăă paşi şi aleargăă că vine vara şi ne trezim ca suntem balene laughing)Faci grătar fără TPU, cum îndrăzneşti?laughing)O să te prindem şi te prăjim laughing)

| Crisstttina explică (pentru Nimeni1996):

laughing)
Ieri imi era geamu deschis la camera,, si toata lumea facea gratare. dati seama cum mam simtit! laughing

| Nimeni1996 a răspuns (pentru Crisstttina):

Ştiu cum este...cum mă simt eu acum! Poftă bună laughing

| Crisstttina explică (pentru Nimeni1996):

Mersii happy haide si tu big grin

| Nimeni1996 a răspuns (pentru Crisstttina):

Hai,hai cu trăistioara până-n deal la Mărioaraa laughingaş veni, dar n-am bani de ``belet`` laughing

| Nimeni1996 a răspuns (pentru Crisstttina):

Şi uite-aşa, vorbind cu noi p-aici, trece ziua şi-ţi trece şi somnul laughingTrebuie să te ţinem de vorbă laughing

| Crisstttina explică:

Eii. am luat-o la plimbare pana la iubbi happy de 10 minute am ajuns acasa. macar mi-a trecut ziua mai repede.

| Doru19999 a răspuns:

Bea energizante CHAR MeRGE

| Crisstttina explică (pentru Doru19999):

La mine nu merge laughing

| Doru19999 a răspuns (pentru Crisstttina):

Ai incercat?

| Crisstttina explică (pentru Doru19999):

Da. de multe ori si nu merge happy mai rau ma adoarme.

| Doru19999 a răspuns (pentru Crisstttina):

Aha. pai alearga sau daca ai casti punele la calculator si asculta o muzica oarecare dar nu de adormit copii la maxim in casti!

| Doru19999 a răspuns:

Aha si inca ceva daca joci cs1.6 vezi ca am si eu o intrebare mai jos si daca ai putea sa imi raspunzi la ea!

| Crisstttina explică (pentru Doru19999):

Nu joc CS. doar mor si ma enervez.laughing

| Crysty123 a răspuns:

Iesi afar si alearga vreo 20 min si bea 500 ml de apa dupa ce ai alergat trebuie trezestewinking

| Crisstttina explică (pentru Crysty123):

Nu e chiar modu de trezire preferat al meu.happy mai bine fara prea mult efort big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat