| Miitzuu a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi va rog. Tin mult la o profesoara (ca la o MAMA, NU ca la o prietena). Stiu deja ca ea ma considera un elev foarte bun, dar ideea e ca a-si vrea sa stiu daca si ea tine la mine macar putin mai mult decat la un elev oarecare. Cum imi pot da seama? Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat te considera un elev foarte bun sa fi sigur/a ca te simpatizeaza, deoarece este mandra iti place ceea ce ai place si ei, este vorba despre materia pe care o preda si nu numai

| Miitzuu explică (pentru anonim_4396):

Pai, asa am un coleg care e olimpic la disciplina respectiva (adica mai bun ca mine) si totusi nu pot sa zic ca cine stie ce il simpatizeaza... adica, ideea e cum ma considera ea (ca persoana, nu ca profesorara). Cum pot sa-mi dau seama (macar in mare)? Multumesc oricum pentru raspuns