| Miitzuu a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor (cateva sfaturi) va rog. Tin mult la o profesoara (ca la o MAMA, NU ca la o prietena). Stiu deja ca ea ma considera un elev foarte bun, dar ideea e ca a-si vrea sa stiu daca si ea tine la mine macar putin mai mult decat la un elev oarecare. Cum imi pot da seama? Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Depinde...daca nu se enerveaza, daca iti da note bune... oricum daca inveti bine sigur profesoarei ii e drag de tine

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cam greu să îţi dai seama de acest lucru. Ar trebui să aveţi activităţi extraşcolare sau ieşiri cu clasa şi cu dânsa în oraş şi să observi cum se comportă cu tine. Încearcă să te implici mult la ora ei. Trebuie să vezi dacă de exemplu ţi-ar lua apărarea în faţa unui coleg sau...alte lucruri asemănătoare.

Succes!

| Miitzuu explică:

De enervat nu se enerveaza (adica pe mine tongue). De implicat... mai greu pentru ca eu cu inca vreo 2 colegi avem "regim special" pentru ca suntem mult peste nivelul clasei, ea nu se prea implica in activitati extrascolare iar conflicte nu prea am big grin

| Miitzuu explică (pentru Miitzuu):

(adica NU* pe mine), m-am grabit

| Miitzuu explică:

Any other ideeas please? sad