| carhartt a întrebat:

Am si eu nevoie de un mic sfat din partea voastra, mai in special din partea fetelor.
Deci, eu am 15 ani si imi place de o fata, si ea are exact aceeasi varsta.
Nu ne cunoastem personal ci doar din vedere si din auzite asa. Nu am discutat cu ea niciodata fata in fata sau pe messenger, facebook etc.
Mereu cand ne intalnim pe strada eu ma rusinez foarte tare, sunt un tip foarte timid.

As dori si eu cateva sfaturi ca sa reusesc sa ma bag cu ea in seama, cum sa fac sa aflu daca ma place etc.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Gabiᅠ a răspuns:

Salut. Pai fa conostiinta cu ea, si daca se uita in ochi la tine, inseamna ca te place. daca nu merge, intreab-o.

| dorykutza a răspuns:

Imi pare rau ce esti timid, dar uite sfatu meu :
Fa-ti curaj si intreab-o!
In general fetele asteapta sa fie intrebate
La o fata nu iti dai seama daca te place, poate sa moara dupa tine dar nu o sa-ti arete niciodata
Asa ca FII BARBAT ce naiba si spune-i!
Succes!