| DJsonic1 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, o parere daca prietena / prietenul vostru var insela de 4 ori. A 4 oara l-ati mai ierta?

Răspuns Câştigător
| yulyanna a răspuns:

Am fost si eu inselata, de 2 ori, am iertat, pana la urma o sa vezi ca nu v-a mai fi niciodata la fel, oricat de greu este trebuie sa ridici capu si sa mergi mai departe, am avut o relatie de aproape 3 ani si e foarte grea despartirea dar mai tarziu o sa observi cat de bine iti va fi si o sa iti dai seama ca decizia luata e una corecta

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Stii cum se zice, a 17-a oara e norocoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as ierta nici prima oara.
Cum ai ajuns la a 4 a oara? Ai calcat stramb si tu sau ai alte interese?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Normal ca nu

| justadream94 a răspuns:

Nu as ierta nici de prima oara..nu te iubeste sta cu tine doar pentru ca te ia de fraier/a

| EdyakaSmoke a răspuns:

Eu nu a-si iertao de atatea ori dar de 2 ori probabil as-i iertao! Insa nimic nu va mai fi la fel...mereu vei fi cu inima in dinti ca nu cumva sa o faca iarasi!

| TeodoraLazz a răspuns:

Lol, nu