| PunksS a întrebat:

am si eu o intrebare cu care sper sa ma ajutati: fumez si nu stiu cum sa scot mirosul de pe maini sau din respiratie. cum fac sa nu mai miros a fum? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tess a răspuns:

Ha... cum au zis şi ceilalţi: metoda cea mai eficace este să nu mai fumezi. :p
Fără glumă acum. Uite un link cu un articol interesant la subiect. Ironic dar te poate ajuta: http://reteteindraznete.blogspot.ro/2012/10/respiratie-proaspata.html

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mânânci, bei, mesteci orbit!

| TheAce a răspuns:

E simplu..de lasi de fumathappy. Mai ales daca esti foarte tanar, cum presupun eu ca esti. E un viciu periculos, just saying...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sa renunti la fumat. Mai ales ca pentru nefumatori, mirosul tau e mai mult decit neplacut.

| KiddaDot a răspuns:

Mirosul de pe maini, piele e simplu de scos. Te speli bine cu un sapun cu miros puternic + parfum. Iar din respiratie..mananci,iar apoi iei o guma de mestecat.

| Nezura a răspuns:

Păi... o gumpâă mentolată, spălat oe dinţi, nu fumez, deci aş putea greşi...

| PunksS explică (pentru Nezura):

Guma nu ajuta crede-mawinking

| Nezura a răspuns (pentru PunksS):

Atunci, mai bine te-ai lăsa de fumar...