| Florin996 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru fete. Noi in liceu avem o fata pe care o consideram cam cea mai frumusica( eu intru dimineata, ea dupa amiaza) deci, cand eu ieseam, ea intra la ore. Iar astazi cand ieseam de la ore, ea era cu o fata langa ea, iar cand am trecut pe langa ea, mi-a spus ca am niste ochi superbi. I-am raspuns cu multumesc si mi-am vazut de drum iar din spate am auzit-o spunandu-i celelalte fete,-Doamne ce ochi frumosi are. Acum intrebarea: credeti ca ii place de mine, sau doar ochii mei? Credeti ca ar accepta o relatie cu mine? Eu nu sunt genul sa agat, eu mai mult m-am lasat agatat pana acum, sau am lasat sa curga de la sine si m-as simti f aiurea daca m-ar refuza. Deci? Voi daca i-ati spune asta unui baiat, inseamna ca ati fi atrase de el? Multumesc anticipat:* si imi pare rau daca nu sunt pe gustul unora

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa ai in vedere ca ea a facut un pas catre tine. Deci nu risti sa te faci de ras sau sa iti faca reclama ca esti disperat.

6 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Ai putin curaj, totusi esti barbat. Maine gaseste ceva cu care sa o complimentezi tu pe ea, dar ai grija sa fii FOARTE FOARTE sigur pe tine. Cand esti asa, poti face cam orice banalitate sa para impresionanta happy

| Fizy93 a răspuns:

Fii barbat, cauta ca maine sa ii zici tu un compliment si mergi mai departe precum a facut si ea sa nu creada ca esti deja in limba!

| neutrino a răspuns:

Probabil ca ai ochi frumosi. Pentru unele fete este suficient, pentru altele nu. Merita sa o inviti la un suc si vei afla raspunsul.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru unele fete e sufficient sa ai ochi superbi. Maine vorbeste cu ea, multumeste-i pentru compliment si spune-i ca o consideri cea mai frumoasa fata pe care ai cunoscut-o - si ca o spui cu toata sinceritatea. Daa ai putea sa faci cumva sa ii oferi si un trandafir rosu, ar fi perfect. Daca fata te place, nu cred ca te mai refuza. Iar daca nu te place... ce ai de pierdut?

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Trebuie sa ai in vedere ca ea a facut un pas catre tine. Deci nu risti sa te faci de ras sau sa iti faca reclama ca esti disperat.

| HoTSaucE a răspuns:

Asculta..nu te grabi sa ii spui ce este frumoasa si sa ii faci complimente.Cu fetele trebuie sa fii subtil cat de cat.
Incepe sa faci cunostinta cu ea prima data si intreab-o daca ar vrea sa iasa cu tine la un suc sau ceva.
Daca accepta, atunci da-i bataie, dar ia-o incet.
Mi se pare total deplasat sa mergi la o fata si sa o lauzi cat de frumoasa este...da impresia ca esti disperat.
Bafta!

| Florin996 explică:

Multumesc pentru raspunsuri