| Epineu a întrebat:

happy am si eu o intrebare pentru voi. recent m-am mutat intr-un sat cu multi rromi... din cauza problemelor financiare. si aici daca iesi si tu cu o fata prin sat. trebuie ca orice tigan sa ii puna mana pe fund sau altele si sa te injure pe tine sa te faca de rashappy. asta e Romania ce sa faci... si ce m-am gandit. sa imi iau un aparat cu electrosocuri sau un briceagthinking fara astea nu te poti descurca pentru ca oricat de bun ai avea fizicu ar fi in zadar deoarece astia sar cu satrele pe tine.ma rog.
RE! o zi buna.
funda+vot:*

4 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Si crezi ca ii opresti cu un briceag sau un aparat cu electrosoc?
Iti faci rost de o pusca, si il ameninti pe unu ba daca asa. iti dau un glont in cap si gata!
Tiganu e prost si se speria si o sa sa inceteze dupa...
Bafata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu, singurel ii dau un electrosoc din ala, el cu toata satra te baga in spital.

| MetalHead04 a răspuns:

Ce briceag ma?laughing Spray Paralizantwinking e cea mai buna solutie :d

| Kisie a răspuns:

Fal si tu pe el de ras cand iese cu o fata sa vezi daca ii convine