| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o întrebare:

Prietenului meu ii place de o fata si i-a spus asta dar ia i-a spus acum ca nu ii place de el dar el va insista si nu știu s-ar putea sa zicea da, si in ultima zi de școala am vorbit cu el si i-am zis ca si eu o plac si ca de acum s-ar putea sa ne luptam pentru ea.
Si de acum începe războiul dar încă suntem prieten.
Asta sa întâmplat in ultima zi de școala si fata încă nu stii ca eu o plac dar ii spun cand trec in clasa a 6(in prima zi) eu știu ca s-ar putea sa ma placa pe mine mai mult pentru ca eu sunt mai înalt, mai voinic si mai Stilat iar el e doar mai rapid decât mine si as vrea sa va întreb la ce sa ma aștept din partea lui ca amândoi o sa luptam pana la capăt ca ne place foarte mult de ea, si aveți niște idei cum sa fiu învingător?
Multumesc pentru ca ați citit.

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Atunci..incearca sa vorbesti cu ea pe fb, mess, like-uri, share-uri...incearca sa-i castigi inima, si apoi vei putea sa castigi sansa de a avea o relatie cu ea!

10 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Nu-i stiu caracterul...dar daca o iubesti cu adevarat, lupta pentru ea! daca o iubesti doar pentru a concura cu prietenul tau, nu merita sa strici o prietenie!

| Piratul10 a răspuns (pentru ImHereForYou):

Da o iubesc cu adevărat nu pentru a concura.

| Piratul10 a răspuns (pentru ImHereForYou):

Sunt in Germania mess nu are nimeni pe aici si Facebook ea nu are si prietenul meu știe bine limba iar eu nu chiar.

| Piratul10 a răspuns (pentru ImHereForYou):

Mai ai alte idei?

| ImHereForYou a răspuns (pentru Piratul10):

IDEI...nu mai am...
Da' pot sa-ti dau un sfat:Sa fii tu din prima, pana in ultima clipa!
Sa incerci sa ajungi sa o cunosti, si apoi sa vezi daca merita sa lupti pentru ea! SUCCES!

| ImHereForYou a răspuns (pentru Piratul10):

Atunci..incearca sa vorbesti cu ea pe fb, mess, like-uri, share-uri...incearca sa-i castigi inima, si apoi vei putea sa castigi sansa de a avea o relatie cu ea!

| Northern a răspuns:

Si de unde stii tu ca fata respectiva te place? big grin

| Piratul10 a răspuns (pentru Northern):

Nu nu cred ca ma place dar totuși imi incert norocul poate pana la urma o sa ma placa.

| VladGH a răspuns:

Uite asa s-au facut razboaie pentru femei. Ma, nu iti da prietenia pentru o fata. Eu in locul tau as ceda, pentru ca el a spus primul ca incearca sa o agate chiar daca ea a spus ca nu ii place de el. Fetele nu se vor termina

| AndreeaBuBuLiCi a răspuns:

S-ar putea ca acel prieten va lupta pentru ea dar daca ea te place pe tine incearca degeaba sa lupte pentru ea ca doar te place pe tine, nu?
happy :***

| Piratul10 a răspuns (pentru AndreeaBuBuLiCi):

Nu zicem ca ma place pe mine zicem ca s-ar putea sa ma placa pe mine mai mult decât pe el.