| AncaAncutza a întrebat:

:* Am si eu o mica-mare problema.Am cunoscut un baiat acum aprox. 2 ani.pe imvu.La inceput mi se parea stupida ideea de a fi cu el pentru ca ziceam ca este o joaca am fost. Impreuna o saptamana.si au trecut zile dupa zile,am vorbit pe mess si pe skype, fb, baiatul mi-a spus ca ma place...ca este foarte atasat de mine, ca ma iubeste si.desi nu ii aratam ca imi pasa atat de mult..ma inmuiam toata cand imi spunea acestenlucruri..si a spus ca ii se pare ca sunt indiferenta.din ziua aceea nu am mau vorbit mai mult ca prieteni si acum s-a impacat cu fosta lui iubita.Nu stiu ce sa fac. tipul inca ma mai place dar nu stiu cum sa discut cu el..va rog ajutati-ma.Pup. Funda!:*:*

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Erai indiferenta, asa spunea el, dar si el era indecis.Ca s-a intors cu usurinta la fosta. Poti incerca sa-i spui ca simti ceva pentru el.Acum conteaza ce simte el fata de tine in raport cu sentimentele fata de fosta.Succes!

1 răspuns:
| Alexandra4012 a răspuns:

Daca baiatul te place nu e o mare problema. Eu as face in urmatorul fel: as vorbi cu el si i-as spune ce simt cu adevarat pentru el. Daca el te iarta, bine. Daca nu (dupa ce i-ai spus ce simti pentru el) inseamna ca el NU te merita. Funda?