| FanAnimeXdX a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Sun baiat si am fetishul cu dresurile nimic neobisnuit dar de curand am inceput sa port dresuri pe sub pantaloni. Dresurile acestea sunt destul de subtiri cam ce den ar trebui sa iau la dresuri sa semene la contact cu sosetele?
P.S : dau funda si scuzati categoria chiar nu stiu unde sa pun intrebare

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

100-120 DEN sunt destul de groase, tot ce e sub 30DEN e foarte subtire.

| FanAnimeXdX explică (pentru alina2k18):

Inteleg dar 110 den sa zicem daca ma atinge cineva o sa creada ca o soseta sau jambiere pentru fotbal pentru ca am in clasa niste baieti foarte glumeti...

| Necunoscut112 a răspuns (pentru FanAnimeXdX):

Se vede că e dres, indiferent de cât de gros sau subţire e.

| FanAnimeXdX explică (pentru Necunoscut112):

Pff si eu cum as putea sa port dres. Cred ca o sa raman doar la purtatul in casa asta e

| alina2k18 a răspuns (pentru FanAnimeXdX):

Iei dresu pe tine de care vreiwinking si pui sosete si nu se vede ce aiwinking acolo la glezna.

| FanAnimeXdX explică (pentru alina2k18):

Bună idee Mersi m-ai ajutat mult

| anonimus2k20 a răspuns (pentru FanAnimeXdX):

Si eu sunt la fel ca tine, nu vrei sa vb pe insta despre chestia asta? Si eu ii port in casa... fara sa ma vada nimeni

11 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

O să mori de cald. Iarna merge. +50 den.

| FanAnimeXdX explică (pentru Necunoscut112):

Ai dreptate dar na imi plac senzatiile tari

| FanAnimeXdX explică (pentru Necunoscut112):

Stiu dar asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei de la 50 in sus, deja nu mai sunt transparente. Acum nu cred ca o stea cineva sa analizeze. Cel putin eu asa fac si n-am patit sa ma intrebe cineva daca port dresuri. Uneori port si de 15-20 den si tot nu a observat nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fan dresuri. Obisnuiesc sa le port mai mult in casa si rareori am curajul sa le port pe sub. Imi place de asemenea sa le colectionez de la d-nele si d-soarele care le arunca, uneori chiar si contra cost.