| BellaRagazza007 a întrebat:

sad Am si eu o problema cu telefonul meu crying Deci, telefonul meu este pe sine, si este touch. ( nu touch screen ) faza este ca, nu-mi mai merge partea unde este touch. crying apes, dar nimic. ce fac?

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

S-a rupt banda. Trebuie să îl duci la un service sau la garanție (dacă mai ai). Dacă nu mai are garanție, reparația este, de obicei, între 50-150 lei.

1 răspuns:
| AngelCrystals a răspuns:

Chestia asta nu este valabila numai in cazul telefoanelor touch si la cele normale pe sine cum este al meu.Ce sa facem telefoanele pe sine se strica cel mai des la clapeta de sus.