| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Am și eu o problema, de la 16 ani îmi creste barbă și sub bărbie nu îmi creste peste tot și acum (18 ani) vreau sa îmi las barbă, ce e de făcut? Am un cerc sub barbie gol unde nu creste deloc, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| GTX26 a răspuns:

Vopsea, așa fac marea majoritate a oamenilor cu barba incompleta

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru GTX26):

Dar din ce cauza nu îmi creste complet? ( am uitat sa menționez ca o am rara

| GTX26 a răspuns (pentru Dinu_Gabriel_2002_Av5q):

Sunt două motive :1. E ceva genetic după tata, unchi, bunic și așa mai departe, sau 2. Nivelul scăzut de tostesteron

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru GTX26):

Tata are barbă, deci tostesteron

4 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

O poți aranja cu un model și eu aveam barba rară dar acum sa mai îndesit.