| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema de mai multe zile eu cand ma pun in pat imi este somn dar cand inchid ochii ametesc si am palpitatii la inima, am o stare foarte proasta, plang dar nu stiu de ce ..se intampla de pe 22, am fost la doctor si mi-a dat MAGNE B6 si Aspacardin dar acum am vazut ca ameteala este de la palpitatii va rog ajutati-ma cum sa scap de ele..trebuie sa ma duc la analize de abia joi si nu mai suport.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Chrissy92 a răspuns:

Poate ai patit ceva, te-ai suparat, poate ai cadere de calciu, poate ai depresii.Nu stiu ce as putea sa iti zic decat sa ai persoanele dragi alaturi sa te faca sa numai plangi, iar la analize trebuie sa mergi cat mai repede

3 răspunsuri:
| Phantom933 a răspuns:

Nu am patit absolut nimic...nu m-a suparat nimeni, nu am visat urat nu stiu ce sa zic de la ce.La calculator nu prea stau.

| Phantom933 a răspuns:

Am fost la doctor a zis ca nu e de la pubertate ca nu se vede la corp..nu stiu ce sa fac ca doctorii sunt la cabinet si disponibili la facut analize de abia joi pe 3 sau 4. m-a trimis si la psiholog

| OmuPajanjen a răspuns:

Depinde cati ani ai.esti in perioada de pubertate daca nu ar fi bine sa mergi la un doctror dar du-te cat mai repede ca situatia sa nu se agraveze