| rrrzonerrr a întrebat:

am si eu o problema! Deci imi place de o fata de 2 saptamani. Adica vorbim mai tot timpul{ 4-5 ore} pe messenger. Si la scoala povestim... dar faza ii ca asa de mult imi place de ea, ca atuncea cand nu vorbesc cu ea sau nu o vad adica simt o durere in burta si nu am chef de nimic si imi vine sa plang! Si chestia este ca incerc sa-i arat ca imi place de ea dar sunt putin mai timid. Ce sfaturi imi dat? Cum pot sai arat si mai mult ca-mi place de ea si cum pot sa fac sa nu mai am senzatiile alea? Va rog sinceritate... dau funda la cel mai bun puppy dog eyes

1 răspuns:
| yourFanta a răspuns:

Spune-i direct, stiu ca este greu, dar este cea mai buna decizie, si sa nu faci prostia de a pune pe un prieten sa ii spuna ei asta.winking