| anonim_4396 a întrebat:

Hello! As vrea sa stiu de ce am din cand in cand o stare de nedescris.Aica sunt trista, imi vine sa plang, nu am chef de nimic doar de stat in pat si de plans. Dar chestia e ca nu doar eu ma simt asa.Se intampla si in cazul celei mai bune prietene ale mele si stam si povestim in pauze la scoala. As vrea cat mai multe sfaturi va rog.Mersi mult.

1 răspuns:
| KittyHHk a răspuns:

Ce aveti voi suna a depresie. Vorbeste cu doctorul sau fa-ti programare la psihologul scolii (sau cel putin vorbeste cu cineva specializat). Nu e normal sa te simti asa si cu siguranta un doctor bun isi va da seama care e cauza starilor voastre.