| Crisstina07 a întrebat:

Am si eu o problema:in clasa avem un baiat care se uita prea mult la filme porno si in clasa le face pe toate fetele sa se intristeze si sa se supere caci el se prosteste in spatele nostru, isi baga caietele noastre in pantaloni scrie pe tabla numai porcari si mai face si desena ca, spune el sa incelegem mai bine.Nimeni nu are curajul sa se ia de el caci apoi ii face numai zile negre.De exemplu prietene mea face bratarile prieteniei si levinde la scoala dar cand le-a vazut acel baiat lea aruncat pe toate pe geam si casa vedem unde au cazut eu si o colega ne-am uitat pe geam iar el a luat-o in brate si o imingea afara(noi stam la etajul 1)iar ea s-a deschilibrat si era sa cada dar eu si sefa clasei am tras-o inapoi in clasa sau cand am venit la scoala l-am auzit cum spunea:Lume.lume i-a uitati-va i-au crescut sanii si lui x ca si eu ii am mai mari decat ea si mai face multe altele.Asa ca nu mai suport va rog ajutati-ma ce sa fac ca sa ne lase in pace?

Răspuns Câştigător
| AndaMrr a răspuns:

Buna!
Si eu am un astfel de baiat in clasa!
Chiar imi amintesc o intamplare din clasa a 5'a.Mi'a spus odata ca vrea sa ma f*ta insa eu nu l'am bagat in seama dar colegele mele sa'u suparat pe el si l'au parat' la diriga.Atunci ea e venit in clasa si ma ridicat in picioare si m-a pus sa spun in gura mare porcaria pe care mi-o zise el.(a fost o situatie super penibila.)Atunci l-a dus in fata clasei si i'a spus asa:"Vrei sa o ***? Daca esti asa de barbat arata cu ce!".O perioada chiar s-a calmat insa dupa aia a inceput iarasi.sad
Pana la urma diriga' a vb cu parinti lui si de atunci nu mai face lucruri de genu asta.Adik ii mai scapa ate una dar dupa aia isi cere scuze.winking
Sper sa faceti si voi la fel ca noi.Nu numai pentru. voi ci si pentru. el deoarece nu se stie ce simte saracu' baiat!winkingwinkingwinkinglaughing
Pa! Pa!kiss

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce ai zice sa vorbesti cu diriginta, sau cel mai bine cu domnul/doamna director/oare.

| Skylar a răspuns:

straight face Call the police!

| BuBuulicious a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu diriginta voastra sau sa vb cu maicasa sau.vb cu cineva mai mare un frate, o sora, prieten/a ceva.sa vina sa se ia de el.happy sa-l sperie putin.sau simplu.nu`l bagati in seama si se va calma.