| AcestaEsteUnUser a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa raspundeti cat mai sincer...
Am 14 ani si imi place de o fata cu un an mai mica ca mine. Cand am intalnit-o era singura.
Eu ma duceam in fiecare zi cu un baiat sa o luam pe ea si pe inca niste fete de la scoala deoarece ele ieseau mai tarziu. Si intr-o zi el s-a dus sa o duca pe o alta fata acasa si eu pe ea si pe drum a mi-a zis ca-i place de acel baiat si ca nu stie daca s-ia spuna sau nu. Si m-a intrebat pe mine ce sa faca si i-am zis sa-i spuna doar nu era sa-i zic ca sa nu-i zicap si entru ca me imi place de ea... Si ei s-au combinat, relatia lor nu a tinut mult deoarece el a inceput sa fie mai rece si etc. In seara acea am stat toata noaptea cu ea la telefon si am facut-o sa se simta mai bine dar tot nu i-am spus si acum. E cu altcineva si se inteleg bine..va rog spuneti-mi ce sa fac? crying

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Mai bine ii lasi in pace pe amandoi. Daca nu i-ai spus cand era singura acum nu-si mai are rostul sa strici relatia lor. Daca se desparte de el ia-ti inima in dinti si spune-i (nu incerca sa-i desparti doar ca sa-i spui). Pana una alta gaseste-ti si tu pe cineva.