| cosmyn1999 a întrebat:

am si eu o problemuta.azi,eu am venit sa-mi chem prietena afara...si la un moment dat am ramas singuri in scara, si am vrut sa o sarut. dar imi este asa nu stiu cum rusine ceva de genu, nu prea am tupeu nu stiu cum sa expic.plzz help cum sa am mai mult tupeu(sa am incredere in mine), va rog muuuult. dau fundita!wave

Răspuns Câştigător
| Ely_8220 a răspuns:

Hei curaj amice probabil si ea asteapta un sarut sti? Fi putintel mai indraznet si va incerca vede asta la tine! fundita?

3 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Da, cred ca inteleglaughing
Calmeaza-te, poate nu esti gata.Sau ai impresia ca ea va reactiona urat la intentia ta de a o saruta. Orice ar fi, trebuie sa te linistesti, sa te gandesti ca nu se va intampla absolut nimic rau, o sa vezi ca si ei o sa ii placa, poate data viitoare va interveni ea din primasmug
Nu-ti fie rusine, ca doar e prietena ta, si nu ar trebui.In plus, esti baiatsmug. De obicei e mai dragut sa fara baietii primul pas, nu astepta pana in ultima clipa.Si nu-ti face griji, o sa reusesti big grin
Succes smug

| Roberta a răspuns:

Ori esti barbat, ori nu mai esti!

| Tomix a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandesti. Actioneaza!