| popadrian96 a întrebat:

am terminat profesionala in anul 2014 si nu m-am prezentat la examenu ala de calificare//admitere pentru diploma, acum fac seral, ma mai pot inscrie pentru acel examen

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Da, pentru ca ai terminat cursurile, insa trebuie sa dai examenul cu generatia 2016.

O Seara Buna

Ps : Am trecut si eu prin asta si ati raspund din propia experienta, cel mai bine ar fi sa te duci sa vb cu un profesor pentru mai multe detalii.

| popadrian96 explică (pentru Robert1999999):

Ok multumesc

| popadrian96 explică (pentru Robert1999999):

Da cum te-ai inscris, ai vb cu maiestru cv?

| Robert1999999 a răspuns (pentru popadrian96):

Cum sa spun, ma intelegeam bine cu diriga mea, iar ea m-a rezilvat cumva sa intru la examen, ar trebui sa vb cu un fost profesor, cu care te intelegea-i bine si poate te-ar ajuta

O Seara Buna