| anonim_4396 a întrebat:

Am un crush pe o fata de la gradinita( clasa pregatioare).Dar mereu cand incerc sa ma dau la ea vine mama ei si imi spune ca daca nu o las in pace cheama politia. Fara glume proaste va rog aceasta este o topica serioasa.Dau funda! #

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu ai mentionat cati ani ai!
E foarte important sa stim daca e o atractie nevinovata (potrivita varstei) sau obsesie sexuala.

| Bernardus a răspuns:

Prietene, iti pot spune ca varsta e doar un numar si celula de la puscarie e doar o incapere. Zic sa o iei pe sus

| Alina0Maria a răspuns:

O ai crushul de când erați la grădiniță sau ea e la grădiniță? Daca ea e la grădiniță, tu câți ani ai?

| Daiil a răspuns (pentru Alina0Maria):

Am 85 de ani si ea e la gradinita