| FulgerMcQueeN a întrebat:

am un sistem 5.1 dar am o problema destul de mare. Am placa de sunet integrata si are doar mufa verde si roz dar pentru cea neagra nu are si 2 dintre boxe nu se aud ca am bagat aceea neagra la cea albastra... care stie daca as putea intr'un fel sa,, fentez" sistemul si sa mearga si cu mufa neagra bagata la cea albastra. Ms anticipat... dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poţi folosi ceva de genul : http://www.google.com/......tp?/imgres

| FulgerMcQueeN explică (pentru Arthur):

Ok, dar stai putin... aia daca o bag in mufa albastra sigur imi va functiona?

| Arthur a răspuns (pentru FulgerMcQueeN):

Foloseşti o ieşire care funcţionează pentru două intrări ale sistemului.

| FulgerMcQueeN explică (pentru Arthur):

Cam cat costa un adaptor?