| Anonym7 a întrebat:

am venit la voi cu o intrebare legate de biciclete as vrea sa imi iau un bmx Vreau sa va intreb cam cat trebuie sa dai la pedale cat de repede merge si cam cate kilograme are

1 răspuns:
| GandesteRapid a răspuns:

Depinde de bmx. Daca vrei sa-ti cumperi unul nou fa-i un test ( sigur iti vei da seama de aceste aspecte). Nu-ti recomand sa-l cumperi la mana a2-a pentru ca mai mult ca sigur are vreo buba sau daca il cumperi de la o persoana apropiata poti merge pe incredere. Sper ca te-am ajutat. Vreau Fundahee hee