| enachivasile98 a întrebat:

as dori si eu un video despre lumea vazuta de un tocilar mdoest. Daca cineva stie un asemenea video, in care este vazuta lumea din perspectiva un adolescent cu ochelari, simtindu-se izolat, incercind sa-si faca prieteni, sau sa comunice, sau chair sa atraga o persoana iubita linga el dar neputind... ati inteles ce vreau sa spun,

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Http://cinemaxx.rs/search.php?keywords=Bully
Bully un film despre un copil destept dar luat de fraier. Pe mine m-a facut sa plang sincer. E foarte trist ca unii copii destepti sunt batjocoriti.:(