| LuluSiix a întrebat:

Heii.Sun in clasa a8-a,si as vrea sa dau la liceu la stiinte sociale happy
Am media de admitere 8, 48.Iar la liceu se intra cu 8, 41 si sunt 28 de locurihappy
Credeti ca am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

La mine in oras anul trecut stiintele sociale au fost foarte cautate ( noi avem 2 clase fiecare cu cate 30 de locuri insa s-a aprobat acceptarea a inca 3 elevi deci acum au 33).
Asa ca daca treci stiinte sociale prima optiune sunt sigura ca ai multe sanse sa intri.
Depinde ce e mai important pentru tine, liceul sau profilul. Pentru ca ai putea sa pui prima data toate liceele care au profilul asta in ordinea care o vrei, atunci sigur ai intra.
Dar nu trebuie sa te descurajezi sunt sigura ca ai multe emotii asa am avut si eu anul trecut.happy
Sper din tot sufletul sa intri unde iti doresti.
Sa-mi spui si mie daca ai reusit.love struck
Succes! :*

| LuluSiix explică (pentru kattya96):

Multumesc mult big hug
O sa te anunt happy

1 răspuns: