| Medusa666 a întrebat:

As vrea un sfat din partea voastra. Se apropie vacanta de vara si eu mi-am propus sa ma duc la prietena mea, problema este ca mama nu prea este de acord, nu stiu cum sa o conving sa ma lase la ea. Nu mai stiu ce sa fac. Nu stiu ce sa ma fac daca nu o sa o vad atata timp.

1 răspuns:
| RavenNymph a răspuns:

Încearcă să-i explici cât e de importantă e acea fată pentru tine, aratăi câteva mesaje să vadă cum vă înțelegeți, pune-o să vorbească cu ea la telefon, demonstrează-i că merită să vă vedeți.
Bine, acum depinde și câți ani ai, daca ai sub 15 nu prea cred că ai șanse. In general părinții nu prea înțeleg chestiile astea.