| ronaldo5042 a întrebat:

asa avea o intrebare.Mie imi place de o fata dar nu sunt sigur daca si ea ma place, cateodata se comporta bine cu mine cateodata rau si ce ma deruteaza si mai tare e ca imi trimite mereu mesaje de genu neata:* sa noapte buna:* cu acele doua fetisoare care te pupa iar eu chiar nu inteleg.Ma puteti ajuta va rog? Dau funda

Răspuns Câştigător
| robe_5426 a răspuns:

Poate ca te place. Poate ca incearca sa iti arate ca nu se lasa usor.Eu zic sa vorbesti cu ea poate pana la urma o sa fie ceva intre voi. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place bă, ce naiba. Îţi trimite feţe din alea " care te pupă ", ce poate fi mai concludent de atât? Că feţe care să facă sex nu cred că există.

| BlueViP a răspuns:

S-ar putea sa te placa.

| Knife00 a răspuns:

Daca ti-a trimis pupici nu inseamna neaparat ca te place. Poate ti-a trimis pupicii prieteneste. Ori face pe proasta..sau..cel mai rau lucru..se joaca cu tine. Si daca nu te place ce? Fa-o tu sa te placa..invit-o la un suc.fa-i complimente.pup-o pe obraz.ia-o in brate cateodata.da-i geaca ta cand ii e frig..gesturi de astea de baiat dulce.winking Frate..si daca ti-e rusine.n-are de ce..sunt niste chestii absolut normale. Ca de aia sunt facuti fetele si baietii..ca lumea sa se iubeasca..sa se imprieteneasca..sa fie unul langa altul la bine si la greu. Ti-am spus, vezi tu, gesturi din astea de baiat rafinat si dulce. happy