| ingerulnegru_3226 a întrebat:

azi la scoala am avut religia ultima ora, eu in timp ce incercam sa-mi tai venele cu rigla am scris un biletel fetelor din spatele meu sa le intreb daca ele stiu metode de sinucidere. eu stau in prima banca iar profa m-a prins si a vrut sa ia biletelul, eu am tras de el iar ea insista, eu am inceput sa plang, in timp ce trageam de bilet l-am rupt (ce bine) apoi am fugit la baie si am stat acolo pana sa sunat. ce sa fac ca sa nu ma creada profa ca sunt o proasta obsedata de moartesad toata lumea mai trece prin faze din astea. iar fetele din spate o sa spuna la tot cartierul si la toti profesorii inclusiv doamna invatatoare ca vreau sa ma sinucid si nu stiuce. crying vreau sa morrrr.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Recomand o cladire inalta.Sa imi zici unde alegi locul, ca sa imi aduc un scaun si o punga de popcornbatting eyelashes

| Emena a răspuns:

Ia mama o lama si omoara`te. ce crezi ca o sa rezolvi cu o rigla? da.esti obsedata. du`te la ore ca si cum nu s`a intamplat nimic si gata.colegele din spate nu au cum sa spuna, atata timp cat nu au primit biletul.de curiozitate.cati ani ai?

| Nicoleta a răspuns:

Helooo azi e duminica.cum ai avut religia ultima ora? thinking
Vrei sa nu mai minti si sa nu mai pui intrebari la panarama?

| anonimaa a răspuns:

Azi. e duminica!
cat de prost sa fi?
uite raspunsu'
bafta!

| DEBrown a răspuns:

Daca vrei sa mori, mori happy Iti recomand H2SO4 - Acidul Sulfuric sau incearca sa inghiti o cantitate mai mare de produse de curatatlaughing
Bafta!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

De ce sa te omori? staii mama calm\a.happy...treci tu si peste faza asta.binele invinge raul. dar auzi?! tu azi ai avut religia ultima ora? azi, Duminica?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Ok, mie nici nu mi-a trecut asa ceva prin minte, nu am timp de asa ceva Doamneeeeee.

| cal3star a răspuns:

Pai... dupa parerea mea. Ori te sinucizi ori iti traiesti viata OK... n-are rost sa te amagesti 5-6 ani si dupa iti dai seama ca ti-ai pierdut viata plangand ca proasta fara rost, e o pierdere de vreme, astea is chestii trecatoare. Mai bine stai cu prietenii de vorba si vei uita de toate tampeniile astea. Lasate de rock / punk / emo chestii ca nu au nici un folos, cand devii mare trebuie sa castigi cumva bani, si nu poti castiga plangand, taiand venele, etc.
Uita-te in jur ce frumoasa e lumea si ce poti face, nu iti irosi viata plangand aiurea.

sper ca te-a ajutat

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

In primul rand, imi pare rau sa aud astasad
si bine, vrei sa te sinucizi, dar gandeste'te ce o sa se intample dupa-aia. daca nu iti reuseste si ajungi in fundul unui sanatoriu plin de bolnavi mintali legata cu lanturi de pat? sau daca iti merge pasenta, si apoi vei ajunge in iad unde o sa suferi groaznic de tare?
ia gandeste'te de 2 ori... poate ca ar fi bine ca inainte sa faci acest pas ar fi bine sa vorbesti cu cineva care e dispus sa te asculte, un psiholog, dar in nici un caz un prieten pentru ca acela va putea rade de tine si sa nu te ia in serios. daca vrei sa mai vorbim da'mi un msj cu id tauhappy. eu sper sa iti alungi gandurile astea negresad

| VladSilviu a răspuns:

A Vi Zu Ca. Bu Bu Roa Za... laughing azi e duminica femeia domnului, ia si du-te la somn ca indata aud ca vrei sa te tai cu creionu laughing)

| 7134 a răspuns:

Lolrolling on the floor)
consulta un psihiatrurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ta u nu cumva esti in clasele i-iv ca ai zis ca ii spun doamnei invatatoare si oricum nu cred ca e o idee buna sa te sinucizi adica ce motive ai?

| RisenAngel a răspuns:

Mda...eu am avut ganduri din astea dar mea trecut cand am aflat ca gandurile astea vin de la Satana care vrea sa te faca sa te sinucizi casa ajungi in iad. Tu alegi daca vrei sa il asculti pe Satan sau pe Dumnezeu, iti sugerez sa te rogi! Bafta!

| Giulya93 a răspuns:

Mai incearca sa iti revii, consulteaza un psiholog sau vorbeste cu parintii tai, cu prieteni tai, dar e pacat sa te sinucizi de la o varsta asa frageda, indiferent ce problema ai, trebuie sa treci peste ea.sad