| anonim_4396 a întrebat:

Cand aveam vreo 12-13 ani m-am masturbat de cateva ori iar dupa ce nu am mai facut am inceput sa o fac in somn si tine de un an si ceva treaba asta, dar la ultimele dati am observat ca in ziua de dinainte ma doare testiculul stang ca si cum m-ar durea i talpa, iar dupa ce se intampla nu ma mai doare. A trecut cam o luna de ultima data iar azi iar ma doare testiculul. credeti ca daca ma masturbez cu mana mea nu se mai intampla deseara in somn? Fara mistouri. FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OMG laughinglaughing sfatul meu e să o mai răreşti cu masturbatu`. Deci ambiţionează-te. Leagă-ţi mâinile cu o frânghie să nu mai faci asta rolling on the floor

| UsersBoss a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar in somn nu o fac cu mana.

| anonim_4396 explică (pentru UsersBoss):

Da cu ce

| UsersBoss a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu poate ca strang picioarele prea mult, nu stiu.

| OnlyOlly a răspuns:

Nu are ce sa se intample rau de la masturbare...cred ca este alta problema