| PabloNaschia a întrebat:

Salut TPU
Ce parere aveti despre idea asta de a te trezi dimineata la 7 sa mergi la scoala?

Astept parerile voastre si explicatile
va deranjeaza? ati vrea sa schimbati asta?
FUNDA...

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Initial e dificil, in special daca obisnuiesti sa dormi pana la 12-13 PM, dar intr-o saptamana te poti adapta. Nu mi se pare deloc placut, dar uneori este necesar. Mai incomod este sa te trezesti la 5:30 pentru a putea fi la 7 la scoala (asta a trebuit sa fac 2 ani). Mi-ar fi placut ca orele sa inceapa la ora 8, dar acum nu prea mai imi pasa, fiindca am terminat.

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Salut
de cand am inceput liceul numai la 7 ma trezesc, uneori chiar si mai devreme 6 sau chiar 5.30 (dat asta numai daca mai am ceva de invatat)
e cam naspa pentru ca dupa cand ajungi acasa dar chiar si al scoala esti obosit, ti-e somn si nu ai chef de nimic.lucru cel mai bun la invatatul de dimineata e ca ai dupa amiaza libera happy

| defapteunuexist a răspuns:

E foarte naspa sa te trezesti la ora 7! Eu la ora 7 ma pun sa dorm laughing