| Alexgkgkgk a întrebat:

Salut TPU...ce trebuie sa fac daca vreau sa ma îngraș? Ce fel de alimentație sa folosesc?

2 răspunsuri:
| Eriii a răspuns:

Dacă vrei Să te ingrasi cu grăsime, nu neapărat să pui carne sau mușchi pe tine sau ceva, eu cred că ar trebui să mănânci multe chestii cu grăsime si zahăr, de exemplu cartofi prajiti cu mult ulei, carne la fel. in principal cam orice prăjit cu mult ulei îngrașă. Am mai auzit Ca Și painea îngrașă, ciocolată are mult zahar, enervizante, jeleuri, prăjituri. chestii de patiserie gen cornulete sau ștrudele(cred că așa se scrie) au și zahăr și grăsime deci cred că ar fi și asta. Și În general Să mănânci mai mult decât ai nevoie, gen să continui și după ce nu iti mai e foame, dar nici să mănânci până vomiti, că nu e ok și oricum nici nu pui nimic pe tine așa. Dar dacă o să mănânci cam cum ti-am zis nu doar ca o să te ingrasi dar o să faci și multe boli de piele, inima probabil, ficat, stomac, etc. Doar ca să știi

| cafelutsadeluni a răspuns:

Baga steroizi