| Striker14 a întrebat:

Credeti ca o fata ma place? Vorbim zilnic la scoala si ne simtim bine impreuna, seara asta m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea. Credeti ca ma place sau vrea sa-si bata joc de mine? Nu vreau sa-mi raspundeti cu: apuca-te de scoala si lasa fetele (am note bune).

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

A întrebat ea aşa ceva! Păi tu eşti mototol de face ea primul pas. Păcat unde este orgoliul din ea,. Pune mâna pe ea şi tăvăleşte la ea până-i sar fulgii că-i disperată!

| mona a răspuns:

Asa zic ca te place

| William a răspuns:

Da, te place. Acum da-mi funda.

| pisicutzamik a răspuns:

Daca ti-a pus intrebarea asta inseamna ca te place, si noi nu putem sa-ti spunem daca vrea sa-si bata joc de tine ca nu citim ganduri! incearca si tu si vezi, dar daca e asa cum ai descris tu, nu cred ca are intentia asta!

| DeeDee01 a răspuns:

Iti zic sigur ca te place o fata nu intreaba asa degeaba...eu zic sa ii spui da! love struck Va urez mult succes! Si daca o fata intreaba(ceea ce e mai rar) chiar tine la tine... Ai grija :*!

| dianamrrrrr a răspuns:

Paii daca te-a intrebat daca vrei sa fii cu ea mai mul ca sigur te place. mai rar ca fetele sa isi bata joc de baieti. de obicei baiatii fac asta. in cel mai rau caz se foloseste de tine ca sa ii creasca popularitatea daca tu esti foarte popular pe la tine pe la scoala/liceu. dar nu cred. fetele nu prea fac de-astea.

| Rebbeccca a răspuns:

Da, chiar te place, nu cred ca te-ar intreba fara a simti ceva pentru tine, daca acum formati o relatie sa va tina, si ma bucur pentru voi!:*

| abracadabrism a răspuns:

In lume sunt nebuni si nebuni, nu poti sa stii ce e in capul ei de fapt. Ideea e sa iti ei masuri de precautie, accepta(mai ales daca iti place, sa nu te gandesti mai tarziu )insa stai linistit macar o saptamana, doua, nu te impacienta si nu te apuca sa ti la ea prea tare. DA, SUNT FETE CARE ISI BAT JOC DE BAIETI! Unele intr-un mare stil si uneori involuntar( adica: pe parcursul relatiei realizeaza ca nu au nici o treaba cu tipul si ca isi pierd timpul, ca ar fi bine sa ii puna capat, dar le e mila si tipul se indragosteste mai tare, si e un mare bullshit ) Ideea e sa incerci, ce ai de pierdut? Asa castigi experienta.(Nu incerc sa te menajez doar pentru un rahat de funda.) Gandeste-te bine, ce vrei TU de fapt? Plus, ai inceredere in tine, daca tu nu o faci nu o sa o faca nimeni.