| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Cum as putea aborda mai mult fete pe strada si pe la scoala,facebook in general,ce subiecte să abordez,cum să mă comport ca să nu par penibil, intr-un cuvint să fiu mai sociabil

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sa fii tu insuti, sa nu fii insistent, sa nu faci glume care sa jigneasca, sa incerci sa ajuti. Poti vorbi despre orice: despre scoala, sport, imbracaminte, vreme, carti, filme, despre ce faci in timpul liber.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mai intai bea ceva ca sa fii ametit dupa totul vine de la sine iti zic eu

| Andreiu69 a răspuns:

Salut. In primul rand trebuie sa fii bine imbracat fetele la asta se uita, imbracaminte ( papuci pantaloni etc) daca esti frumos( pe fată bierbierit si epilat ) si la dantura.Paca iti place de vr-o fata din cartiwr sa zicem, tu o cunosti bine glumesti cu ea si ii spui sa iesiti maine la un suc si acolo ii spui ceea ce simti tu pentru ea ai sa nu iti fie teama e din cartier nu o necunoscuta si daca vrei sa iti faci prietena o fata care nu este din cartierul tau ii spui unui prieten care o cunoaste pe fata de care iti place sa iesiti toti trei la plimbare, in oras timp de 1-2 saptamani si dupa o iei in particular pe fata aia la un suc si ii spui acolo ceea ce simti. Sper ca te-am ajutat.